Trzy lata minęły!


Moi wierni kompani!
Dziś nastał dzień, w którym stanęliśmy przed rocznicą założenia naszej dzielnej grupy. Jak wiele dni już minęło? Właśnie trzy lata temu zatrzymaliśmy się w podziemiu, zwanym Miłość silniejsza od śmierci. Dalej brnęliśmy na powierzchni Nowego życia, Detektywa z przypadku, Terra Mortuus, White of Crime, by znaleźć się na wyżynach Paranormal Activity Club i Granicy Olimpu. Jednak wciąż niebiosa czekają na opowieści, które będziemy przekazywać następnym pokoleniom.
Rozpoczęłam niesamowitą podróż z Wami, jako moimi dzielnymi kompanami. Przemierzaliśmy wspólnie równiny opisów, walczyliśmy z hordą błędów, spotykaliśmy wspaniałych bohaterów i piliśmy z dzbana rozdziałów. Jednak naszym największym osiągnięciem stała się pula złota, którą zebraliśmy na misjach, a ich liczba zbliża się do 600.000.– Są to płody z prawie 250 misji, z których zostało spisanych ponad 1000 kart opowieści.
Brama królestwa stoi przed nami otworem. Możemy wkroczyć do świata tajemnic, magii, miłości, przyjaźni, lecz kryje się obok nich również mrok, zło, wojna i niezgoda.
W Nas siła! W Nas moc. By pokonać przeciwności losu łączymy się w jedno. Od podziemi do niebios – zbiór szalonych pomysłów to nasza nowa przygoda, którą wspólnie rozpoczniemy. Już nie będziemy zatrzymywać się jedynie na przekazywaniu swych opowieści, ale również wiedzy. Nasze twory rzemieślnicze wyjdą poza granice wyobraźni. Kuźnia została otwarta, a w niej:
– artykuły – listy gończe, rankingi najlepszych wojowników i słowa pijanego rzemieślnika
– katalog – księga ze zbiorem opowieści – tych stworzonych i tych, które czekają na przeżycie
– zamówienia – oto Hefajstos zaciera rączki, nie mogąc doczekać się, jakie arcydzieło stanie przed jego oczyma
ANKIETA: https://docs.google.com/forms/u/0/d/1PPHWsZUpq5oGUV88VgghkV6TM1UrSpdWlgGvjJzTRgU/edit
Prawie: 600 tys. wyświetleń, napisanych 250 rozdziałów i ponad 1000 stron napisanego tekstu.

2 komentarze:

 1. Jak dawno mnie tu nie było! To wszystko przez te wakacje. Niby powinnam mieć dużo czasu, a mialam go bardzo mało. :( Jest tylko jeden plus mam kilka rozdziałów do nadrobienia i nie będę musiała na nie czekać ;)
  Aż trudno uwierzyć że minęly 3 lata, mimo że ja dopiero tu zajrzałam z rok temu :)
  Mam nadzieje że miną lata, a ja nadal będę mogła czytać twoje wypociny,:P niekoniecznie fanfiki.
  Postaram się nadrobić w najbliższym czasie moje zaległości i wpaść na Granice Olimpu (do czego się zabieram już dłuższy czas).
  Pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochanie, kochanie, kochanie, cieszę się, że jesteś. I, uwierz mi, nie tylko ty nie miałaś czasu. Ja sama borykałam się z tą trudnością i najpewniej będę miała coraz mniej wolności przez licencjat i praktyki, ale to póki co nieważne. Nawet ogólnie był mały ruch w sierpniu, więc cieszę sie, że jesteś. Bo niektórzy jak odejdą, nie wracają.
   No, Smocze Królestwo i PAC to moje ostatnie fanfici, reszta niefanfici. I na pewno będę pisać, bo to moja pasja!
   Ja oczywiście zapraszam, ale nie musisz się śpieszyć. Czytanie to ma być przyjemność, nie obowiązek!
   Pozdrawiam

   Usuń

Byłeś? przeczytałeś ?
Zostaw ślad po sobie.
Dla ciebie to tylko chwila, a dla mnie kamień z serca, że zostawiłeś komentarz :)