Urodzinkowo - 1 rok

I minął już rok od rozpoczęcia przygody z Paranormal Activity Club.  Rok na pewno ciężkiej pracy, ale także cudownej zabawy. Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali, pomagali mi i byli od tamtego momentu, aż do teraz. Oto efekt tego wszystkiego. Właśnie ten blog.
A to kolejny wynik mojej pracy (a ile zostało już spalonych albo pozostało w Lublinie): 
(zdjęcie jest jak najbardziej dobrej jakości :) Przecież nie mogę pozwolić byście odczytali spoilery ;))


STATYSTYKI


Obserwatorzy: 77
Wyświetlenia: 76133 (średnio na rozdział: 882)
Komentarze: 832 (349 średnio na rozdział: ok.16)
Polubienia: 134

Napisałam: 220 stron opowiadania (dla przykładu: cały Detektyw miał ok 240 stron)
Zmęczyłam: 109300 wyrazów (średnio na stronę: 500)
Spędziłam: ponad 150 h pracując nad blogiem

Najbardziej zaczytany miesiąc: styczeń 2015 - 8365
Najmniej zaczytany miesiąc: październik 2014 - 5345
Razem: 76133 (średnio na miesiąc: 6344)

Goście z całego świata:

Najbardziej zaczytany rozdział: Rozdział 1 - 2380
Najmniej zaczytany rozdział: Rozdział 20 - 292
Najbardziej komentowany rozdział: Rozdział 1 - 24 komentarze
Najmniej komentowany rozdział:  Rozdział 12, 18,20 - 7 komentarzy
Razem: 21 rozdziałów + 2 dodatkowe

Cele: skończyć opowiadanie, zdobyć ponad 200 obserwatorów, uzyskać od ponad 30 osób komentarze pod jednym rozdziałem
Marzenia: skończyć opowiadanie, zdobyć ponad 300 obserwatorów, uzyskać od ponad 50 osób komentarze pod jednym rozdziałem (z takimi liczbami to raczej pozostanę w sferze marzeń ;))


PODZIĘKOWANIA


Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy ze mną byli. Za komentarze, za wsparcie, za pomoc i za to, że czytacie moje "wypociny". Jestem szczęśliwa, że moja praca jest doceniana. Nawet nie wiecie, jak wiele dla mnie znaczy taki jeden komentarz pod rozdziałem. I choć coraz mniej osób komentuje, to jestem szczęśliwa, że są osoby, które komentują bez względu na to, co się dzieje. Najbardziej chyba podziękowania ode mnie należą się Juvii Lokser, Oliwii Natsuki i fance I.K. . Wiem, że wiele osób komentowało, ale z tymi dziewczynami mam największy kontakt. Zawsze pomagają mi i wspierają mnie, gdy tego potrzebuje, więc chcę oficjalnie im podziękować za wszystko! 
Dziękuję także sobie. Trochę to głupie, ale faktem jest, że PAC jest niezwykle wyjątkowym blogiem. Jest pierwszą opowieścią, którą będę prowadziła ponad rok i nadal nie jestem tym zniechęcona. Podoba mi się ta historia i mam tylko nadzieję, że nie zawiodę Was. Staram się, cały czas się uczę i próbuję być coraz lepszą. Liczę, że kolejne rozdziały będą jedynie dawały Wam samą przyjemność z czytania (pomijając fakt, że parę osób zamierzam zabić - ale wy nic o tym nie wiecie). Bo przecież te 21 rozdziałów to dopiero ... 20% historii??? Ciężko powiedzieć, bo jeszcze tak w 100% nie mam rozpisanych rozdziałów na sezon 3 i 4, a i nie wiadomo, co mi wpadnie do tej głowicy ;)


PREZENT

Prezent 1 "Nie pogub się!"
* Historia - Dość krótka notka historyczna dotycząca państw, wokół których zbiera się cała historia, czyli Fiore, Varia i Pengrande.
* Atlas map - Miejsca, mapy, dzięki którym można sobie wyobrazić jak mniej więcej wygląda świat PACa. Z krótkimi notkami, które wyświetlają się po najechaniu myszką na obrazek :)
* Spis Treści - Oczywiście zawiera linki do wszystkich opublikowych  rozdziałów wraz z zapowiedziami danych sezonów (należy kliknąć na zdjęcie)
* Karty postaci - Krótkie przedstawienie najważniejszych bohaterów, może zawierać w niektórych przypadkach spoilery, ale dotyczą one zazwyczaj pierwszych rozdziałów.
* Księga Tajemnic - Zawiera wszystkie "pytania" i "odpowiedzi", jakie pojawiły się w danym rozdziale.

Prezent 2 "Wyduś z niej wszystko!"
Mam nadzieję, że ten prezent jak najbardziej mi się uda. A czego dotyczy? Tego, iż rozdziały do końca sierpnia będą się pojawiać co tydzień w piątek. Liczę, że spełnię tę obietnicę, choć jakby mi się nie udało, to przepraszam :(

10 komentarzy:

 1. Sto lat! I fajną zabawę sama wymyśliłaś :) Życzę kolejnego udanego roku i osiągnięcia swojego celu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję :) Oby się udało!

   Usuń
 2. W końcu mogę dodać komentarz. :D Życzę stuu latek, a co do zabawy - jest świetna. Trzymam paluszki i życzę Ci osiągnięcia swojego celu. :333

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że zabawa się podoba! Naprawdę. Dziękuję za życzenia i mam nadzieję, że dotrę do swojego celu!

   Usuń
 3. Sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, sto lat, niechaj żyje nam! Mam nadzieję, że masz szampana, bo ja i Józek zarywamy nockę, którą mu daruję i zamierzamy się napić! :D
  Sama nie mogę uwierzyć, że to już rok... Tak ten czas szybko mija... No czy mi należą się podziękowania? *rumieni się i macha ręką* Ach, przestań... zawstydzasz mnie xD Ale ja również dziękuję za możliwość przeczytania świetnego opowiadania, które wyszło spod palców zajebistej autorki ^^
  No ja już czekam na te rozdziały co tydzień, już ja Cię tu przypilnuję, żebyś je wrzucała regularnie!
  A teraz pozdrawiam, życzę weny i biegnę szukać bloga o Hogwarcie, bo gdzieś mi zaginął xD

  ~Juvia L.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sto lat... Chyba mniej latek będzie miał blog...
   Oczywiście, że należą ci się podziękowania kochana! *Wcale się nie rumieni*
   Już się boję, jak ty mnie przypilnujesz... Ale faktem jest, że już wszystkie zakładki i sprawdzanie rozdziałów skończone, więc tylko samo pisanie zostało, a to jest dużo, dużo bardziej przyjemniejsza rzecz, więc powinno się udać (mówi to osoba, która w tamtym roku przez sierpień napisała...115 stron opowiadań... w tym roku na pewno się tak nie uda...)
   Dzięki i miłych poszukiwań!!!

   Usuń
 4. Tak trzymaj :D Jestem z ciebie dumna :)
  Fajne prezenciki nam podarowałaś i sto lat :D

  Alice

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo i cieszę się, że prezenciki się podobają!!!

   Usuń
 5. Tysiąc Lat, Tysiąc Lat...xD Gratuluję, iż wytrwałaś cały rok. No i przepraszam za spóźnienie. A propos mamy więcej wspólnego niż myślałam. U mnie też blog będzie świętował pierwsze urodziny właśnie w Sierpniu.xD I, aż głupio mi się robi, że Ty tyle niespodzianek dla Nas uszykowałaś, a ja walnę pewnie jakąś bezsensowną przemowę. No to idem do rozdziału!
  Pozdrawiam Lavana Zoro ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przemowa też potrafi być dobra! I w zasadzie czasami lepsza niż "niespodzianki".
   Oczywiście dziękuję bardzo za życzenie (tysiąca lat raczej nie dożyję, ale kto wie ;) ). Ja sama cieszę się, że wytrwałam rok (sama nie wierzę).
   I fajnie, że mamy coś wspólnego ;)
   Pozdrawiam

   Usuń

Byłeś? przeczytałeś ?
Zostaw ślad po sobie.
Dla ciebie to tylko chwila, a dla mnie kamień z serca, że zostawiłeś komentarz :)