Post informacyjny

Na początku chciałam powiedzieć, że nowy rozdział ukaże się w czwartek. Jest to dzień wolny, a na jutro nie zdążę dokończyć rozdziału. Będzie on długi, bo już ma ponad 7 stron, a nie ma sensu rozdzielać go na dwa, bo dobrze, by to na niego nie wpłynęło.
Czyli:
23.03 - nowy rozdział
28.03 - zapowiedź sezonu 3
1.04 - nowy rozdział sezonu 3 (przepraszam za błąd)

Tak, wszystko już wstawione i ... dlaczego? Odpowiedź jest prosta, blog zmierza ku ważnym wydarzeniom, ku odpowiedziom i chcę przeczytać poprzednie rozdziały, a czytając je, samoistnie poprawiam. Przecież jak widzę błąd albo zdanie, które nie pasuje do kontekstu, to muszę je zmienić. Dodatkowo wprowadziłam pewną zmianę, która wyjdzie na dobrze blogowi. Na pewno. 

Zapraszam do czytania rozdziału 36, komentowania i do zobaczenia ;)

7 komentarzy:

 1. Czemu dopiero 1.01 będzie nowy rozdział sezonu 3? :o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponieważ 23.03 ostatni rozdział 2 sezonu, później w poniedziałek 28.03, a nowy rozdział 01.01. Wszystko się zgadza

   Usuń
 2. Cześć Olu!

  Widzę, że Ty jak zwykle pracowita :D. Brawo! A teraz pytanie z innej beczki: jak nazywa się czcionka, której użyłaś w powyższym zdjęciu? Oczywiście interesuje mnie ta nadzwyczaj ozdobna ;D. Ale tą drugą też nie pogardzę :D.

  Pozdrawiam cieplutko,

  Twoja R ♥.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście! A póki mam chęci, robię co mogę :)Co do czcionki, to ta mniej ozdobna, to nie mam pojęcia. Natomiast ta bardziej ozdobna, to "EFN Joannes", ogólnie głownie korzystam z czcionek z "EFN" to tam jest dużo różnorodnych i ozdobnych +6 wszystkie są z polskimi znakami :)
   Również pozdrawiam

   Usuń
  2. No i świetnie! Oby tak dalej :D. Ja właśnie siedzę i usiłuję zbetować nowy epizod, ale prawdę mówiąc, nawet nie zaczęłam :D. O! Dziękuję Ci bardzo :). Wygląda ślicznie, a skoro jest polska, to super! Przypomina mi nieco Zendę, ale ona nie posiada polskich znaków i dlatego każdy napis traci swój urok... Jeszcze raz dziękuję!

   Ściskam!

   Usuń

Byłeś? przeczytałeś ?
Zostaw ślad po sobie.
Dla ciebie to tylko chwila, a dla mnie kamień z serca, że zostawiłeś komentarz :)